Socialinių tinklų automobilių ateities

Mes radome niftiest įtaisus, funkcijos ir programos automobilių pastaraisiais metais. Iš Automatinis pradėti variklius, navigacijos ir pramogų sistemas, tačiau dabar atsiranda naujų pridėjimo. Šiandien ėmėsi socialinių tinklų į kitą lygį mūsų gyvenime, tačiau dar turi pasiekti mūsų automobilių. Jei jums nereikia atsižvelgti į už tai, kad galėtų naudotis socialinės asmeninis kalendorius žiniasklaidos per mūsų telefono, bet kur, bet kada, kodėl gi ne galės socialiai tinklą su kitais nors mes kelyje? Tai gali skambėti kaip juokingi ir ribiniai nesaugių idėja, bet kai kurie automobilių gamintojams, ji nėra tokių kiek iš idėja.
Nors tai yra labai ginčytina, ar įtraukti socialinės žiniasklaidos į mūsų automobilių yra gera idėja, artimoje ateityje, tai gali labai gerai būti populiarus be. Nespėliojo pradėti ir išleidimo lankstinukų gamyba 2012 m., socialinių tinklų yra akivaizdžiai ketina būti integruota į mūsų automobilių keliais būdais. Visų pirma kaip papildomą paraišką planšetinio kompiuterio arba nešiojamų skaičiavimo sistema, kuri įtaisyta kaip papildomą bruožas mūsų automobilių. Sistema, naudojanti twitter ir Facebook jums pranešti, kai kažkas vyksta arba praneštų apie tam tikrus parametrus, kad galėtumėte kontroliuoti arba redaguoti. Be to, tarnyba gali pranešti apie tešlą galios įspėjimai į netoliese elektrinių maiseliai automobilių savininkų, priminti jums apie kai kurių priežiūros patarimai, ir net leidžia jums bendrauti su netoliese automobilių ir savininkai arba netoli transporto priemonės keleiviams.

Socialiniai tinklai yra rimtai ketina imtis per mūsų gyvenimą, jei mes ne atidžiai. Iki 2015 m. buvo spekuliacijoms, kad automobilių bus šauktis savo vartotojams ir socialinės žiniasklaidos Zwariowany gerbėjai su papildomų pranešimų funkcijomis. Jutiklinis ekranas valdymo sistemų jau yra ir bus įtraukti beveik trumpąją patekti į socialinių tinklų svetaines. Nykščio ratų kontrolės bus ne tik leidžia didinti ir mažinti apimtis, arba komandą jūsų stiklų valytuvai pradėti Wycieranie – tačiau taip pat leiskite jums valdyti garso, navigacijos ir klimato kontrolės funkcijas. Atrodo, kad tvirta suma technologijos ir komunikacijos galės gauti mūsų automobilių.

Ant kalediniai atvirukai 2009 platformos, Facebook kitą galimybę Zaprzyjaźnić šalia automobilių ir vartotojams yra romaną ir beveik piktinančius idėja. Tai leidžia vairuotojų “kalbėtis” su kitais automobiliais ir jų vairuotojai, ir net palaikyti jų socialinių tinklų svetainės kaip twitter ar “Facebook”, ir gauti naujinimus į savo kanalą iš šių vartotojų. Neaišku kaip šia nauja funkcija bus transformuoti mūsų gyvenimą, ir būdų sąveika, mūsų vairavimo įpročius ir kaip mums bendrauti vienas su kitu.

Kas yra tikri, kad nors šių naujų funkcijų gali būti naudinga, daugelis klausimą jis atneša saugos. Vairuotojų reikėtų atkreipti dėmesį į kelio ir ieško už pavojaus, kelyje. Šie papildymai įtakos mūsų dėmesį į tai, kad tikrai svarbu? Kaip bus šio poveikio auto draudimo politiką? Vienas dalykas yra tikra, naujų socialinės žiniasklaidos funkcijų reklamos agentura kaunas gali tik padidinti auto draudimo tarifai, daug ar minuscule skaičius. Imantis veiksmų, atsakingas ir įsitikinkite, kad jūsų transporto priemonė yra apdrausta yra ypač svarbus, su šio pridėta blaškyti.

Pasižymėti nuorodą.

Atsakyti

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti ženklu *

*