Raktažodžio archyvas: psichologija

5 būdai kaip efektyviai pataisyti santykius

Yra daug būdų nustatyti ryšį nepaisant to, kad santykius kas yra unikalus savo būdu.

Jei yra nesuprantamos šią padėtį ir jaučiuosi taip, lyg jūs bandėte visa kita, tada jums reikia gauti atgal į pagrindai.

Toliau pateikiami kai kurie gamybos būdų nustatyti santykius:

1 – Naudokite savo partnerio “meilė” kalba o, ne savo. Tai reiškia, kad yra gera tikimybė, jums rodyti jūsų meilės kam nors taip, kad  reklama norite, kad tas asmuo parodyti meilę jums. Kadangi žmonės peržiūrėti meilės skirtingai, yra nemaža tikimybė, kad jūsų rūšies meilė yra ne ką jūsų partneris supranta.
(plačiau…)

Raktažodžiai , , , , ,

Kaip elgtis, kad apsaugotumėte santykius nuo išsiskyrimo

Ar jūs ir jūsų partneris atrodo, negalime pamatyti akis į akių šių dienų? Jūsų santykius lėtai blogėjančios? Jei jūs beviltiška dėl mokymosi kaip į įrašyti ryšį iš falling apart, tada jums reikia žinoti iš klaidų žmonės padaryti, kad galėtų sukelti ji

Kaip įrašyti a santykiai iš kurių be mitai: Przyprawianie šaknis iki jūsų lyties gyvenime šio yra viena iš labiausiai dažnai patarimai įrašyti santykių, kurie nėra atsitikti, kad būti tiesa.

Fizinis intymumas nėra atsakymas, jei jūs ir jūsų partneris yra problemų su ryšių ir emocinės ryšį kaip sekso gali tik suteikti akimirkinės priimtinu būdu ir nieko daugiau stendai.
(plačiau…)

Raktažodžiai , , , , , , ,