Kaip gauti matoma internete, kad žmonės bus pasakyti, “Matau jūs visur!”

Kaip jūs norėtumėte gauti matoma internete, kad žmonės sako jums kad jie mato jūs visur jie išeina?

Tai turėtų būti jūsų tikslas. Turėtų būti paliekant savo virtualios pėdsaką, visur, kur einate! Taigi, tiesiog kaip eiti apie tai, kad? Yra daug būdų.

Pirma, jūs švarus apie savo nišą?

Ar žinote, kas yra jūsų idealus klientas, jų problemos yra ir kaip jūs galite padėti juos? Jei ne, jūs geriau rasti. Jei nežinote savo auditoriją, kaip bus jūs žinote, kaip jiems tarnauti?

Toliau jums reikia žinoti, kad nišą savo patirtimi.

Pavyzdžiui, aš truputį interneto rinkodaros nišos. Mokyti naujų suvenyrai interneto rinkodaros, kurie nori sukurti interneto verslą, kaip pradėti internete ir kaip tai prekybos gauti nemokamą srautą į savo dienoraščių ir svetainių
Atvirai kalbant, aš labai gerai, bet mano patirtis yra mokymo, kaip ją gauti patogiai su WordPress, kad auga jūsų verslo yra lengviau ir savo rinkodaros pastangų sratinukai gauti rezultatai!

Dabar jūs norite pradėti dirbti su virtualaus snukio spausdinti, jums bus matoma internete. Taigi, tiesiog kaip jums padaryti, kad? Yra gazillion būdų. Svarbiausių pavyko tai padaryti kažką kiekvieną dieną palikti savo ženklo.

Ar jūs apie “Facebook” ir Twitter?

Ar registruoti ir Čivināšana kažką vertinga savo draugų ir pasekėjų kelis kartus kiekvieną dieną? Jums nereikės gyventi dėl socialinės žiniasklaidos atlikti tai, kad socialinės žiniasklaidos valdymo priemones, pavyzdžiui, HootSuite yra apie. Jūs jau sakė man, kad jūs nežinote, ką pasakyti apie socialinės žiniasklaidos, Taigi čia yra idėja, kad padės jums gauti pradėjo pokalbius.

Pirmiausia jums reikia įsitikinti, kad jūs rašote atitinkamų ir naudingą turinį į savo dienoraštį. Tada jums, įsitikinkite, kad jūsų socialinės žiniasklaidos auditorijai pasakyti apie tai. Čivināšana mažai bitai savo dienoraštyje su nuorodą į postą ir įdėti ištraukos dėl “Facebook”.

Paskelbus internetinio dienoraščio skelbiamą pranešimą, tada paversti firminiai maiseliai į straipsnį apie straipsnis Katalogai.

Mano asmens mėgstamiausia katalogą, kad davė man didžiausiu pozicijų yra pateikti jūsų straipsnių.

Taip pat galite įrašyti sau skaityti knygu skirtukai jūsų straipsnį dėl mini-podcast su Cinch.fm. Kai jūs einate, Sekite mane ir praneškite man komentarą ir I atlikite jums atgal!

Tada yra teleseminars, interneto seminarai, vaizdo įrašai, nemokamas ataskaitas, svečių dienoraščių ir net gyvų renginių, kad padėtų jums gauti matoma internete ir palikti savo virtualios pėdsaką.

Tai tik keletas iš rinkodaros strategijas sukurti interneto matomumą ir nukreipia srautą į savo dienoraštį, kur galite tada parduoti savo produktus ir sukurti pajamų. Žinoma dauguma šių strategijų yra daug lengviau tai padaryti su WordPress!

Pasižymėti nuorodą.

Atsakyti

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti ženklu *

*