Jums reikia žinoti apie \”Google\” + Buzz

Yra daug hype internete, ir kas produkto išleidimo duoda savo advokatai ir kritika. “Google” + pradėti yra ne išimtis, (skaityti kaip “Google” plius). Esu didžiulis advokatas socialinės žiniasklaidos ir interneto tinklus. Kai milžinišką interneto žaidėjas kaip Google sako, jie yra paleisti socialinės žiniasklaidos platformos, mano ausis perk, ir aš atkreipti dėmesį. Šiame straipsnyje pateikiama greitai santrauką, ką “Google” + atneša prie stalo. Bus parodyti, kas yra skirtingų apie “Google” + slapyvardis dabartinės lyderis “Facebook”. vizitines korteles Jis taip pat pateiks jums kai kurių įdomių funkcijų, kurios tik “Google” + numato apžvalga.
Socialinės žiniasklaidos gigantai mūšis

Pirma, “Google” + yra naujas, ir naujų paslaugų iš milžinišką interneto žaidėjas, kaip “Google” visada Naujienos ir visada reikalauja tam tikrą dėmesį. “Google” yra galinga varžovą, Facebook, ir šis naujas įrašas bus tiesioginis konkurentas personalizuoti gaminiai Facebook ir kitų socialinių tinklų pretendentams. “Facebook” yra šiuo metu daugiau nei tris kartus dydį, tai kitą konkurentą. Mano nuomone, konkurencija yra sveika bet pramonė. “Google” + turi realų potencialą konkuruoti socialinio tinklo arenoje. “Google” yra viena iš pasaulyje didžiausių korporacijos, ir jie pakeisti bet smėlio langelį, jie pasirinko vaidmenį taisykles.

Ne man negerai, man patinka naudojant Facebook, LinkedIn ir net Twitter. Aš prisijungė prie šios socialinės žiniasklaidos tinklus anksti, kai jie buvo plačiai paskirstymo etapuose pradžios. Aš norėjau pamatyti, jei iškabos jie galėtų varžovą face-to-face tinklas, aš turėjo užsiimančius daugelį metų.

Kita vertus, ji buvo mano patirtis, kad bendrovės brandaus ir pasiekti aukštą pelningumą, jie potknie. Jie įvesti per naivus galvoti, kad spręsti arrogance, ir kad jie gali padaryti ne neteisingai tikėjimo kultūros paviršutiniškai. “Facebook” yra buvo įgyvendinimo daug pokyčių prie savo tinklo per paskutinius šešis mėnesius be konsultacijų su savo abonentams. Šie pokyčiai finansavimas daug jo nariai.

Įvertinusi pasakė, “Facebook” yra dar viršuje. Bet koks dabartinis nusivilti, kad paviršiumi nebuvo sulėtėjo skubėjimą žmonių, kurie ir toliau prisijungti prie “Facebook” įrašų numerius. Tiesą sakant, aš neseniai skaityti, kad jie pasiekė 750 milijonų abonentų ženklas šiais metais. Tai ne apie 250 milijonų abonentams apie a pusantrų metų (priklausomai nuo to, kurių numeriai jūs manote). Aš tik apie tai nes valstybės nusivilti gali būti Facebook šarvai kalendoriu spausdinimas vilnius mazgelis. Šis nepasitenkinimas gali suteikti “Google” + galimybę padaryti įsiveržimas į socialinių tinklų rinkos vieta. Kažkas, kad “Google” negalėjo daryti praeityje.

Kodėl “Google” +

Ar spausdinimo paslaugos “Facebook” yra parodyta silpnumas, ar ne, čia yra keletas priežasčių, kodėl “Google” + bus mažiausių šį kartą, (net jei jis yra tik atsižvelgiant rinkos dalį iš kitų tinklų). Pirma, jie padarė “Google” + labai lengvai prisijungti ir naudoti. Jei esate Gmail abonento, tai klausimas kelių paspaudimų ir užpildę jūsų pagrindinio profilį informacija. Jums nebūtina užpildyti visą profilio. Šis procesas trunka tik keletą minučių užpildyti, (ypač jei yra iškirpdami ir įklijuodami iš “Facebook”).

Gmail abonentų sveiki.

Jei esate Gmail abonento, kai kurie jūsų kontaktai bus automatiškai importuojami už jus ir jums nereikės turėti jokių techninių žinių CVS failų arba eksportuoti duomenis. Kai kurie iš jūsų kontaktų sąraše pavadinimai bus automatiškai rodomi ir pradėti kurti savo įtaką apskritimai. Tiesiog bus vilkite ir numeskite žmonių iš jūsų sąrašo į iš anksto nustatytų apskritimai arba sukurti apskritimai savo.

Apskritimai, sluoksniuose.

Kalbant apie ratą, vienas iš klasės funkcijų “Google” + yra jų apskritimai, grupavimas funkcija. Atrodo, kad daug daugiau intuityviojo ir lengviau naudoti, nei šiuo metu numatyta “Facebook”. Ši sąsaja leidžia jums tvarkyti savo kontaktus į grupes, kurios rodomos kaip apskritimai, pažodžiui. Yra keletas nulemti grupių, tačiau jūs galite tinkinti juos visus jums nori ir žmonės gali priklausyti tiek skirtingų sluoksnių, kaip nori.

Apskritimai taip pat leidžia jums nufiltruoti savo naujienų kanalą (vadinamas srauto iš “Google” +), kad jūsų ratą pasirinkimas tampa savo srautą, pašarų kontrolės. Kitaip tariant, pažymite skritulio, galite nustatyti, kurių po jūsų žiūrėti. Ji gali apriboti jūsų nuomone, kurių žinutes yra strumieniową į rodinį. Keisti savo rodinį yra lengva ir intuityvi. Kai kurie švarios paprastumo, kad “Google” + įrodo yra dizainas. Kai kurie iš jos švarus ir tvarkingas išvaizda yra, nes “Google” + yra naujas, ir tai neapsunkinamam su visų yra atviri, kad ateis su subrendusių socialinės žiniasklaidos svetainę. Bet kuriuo atveju, aš vertinu švari, paprasta naudoti ir įdomus sąsaja, “Google” + turi pasiūlyti.

Ar jums patinka į Hangout?

Kalbant apie kitų įdomių funkcijų, “Google” + turi du verta paminėti. Pirmasis yra Hangouts. “Google” + vaizdo Pokalbiψ Kambarys numato žmonių grupėms. Jums gali vaizdo pokalbiams, You Tube video, kviesti kitus ir nekilnojamojo interneto vaizdo pokalbį su keli žmonės. Tai yra pokalbis veidu į veidą. Jums reikia vaizdo kamerą ir mikrofoną, pridėtų prie jūsų kompiuterio veiksmingai naudotis šia paslauga. Manau, tai bus standartinė savybė dėl dauguma, jei ne visi kompiuteriai. Dauguma nešiojamieji kompiuteriai ir lentelių kompiuterių ateiti su šiuo kaip standartinio prekės taip, kad vartotojas gali užsiimti vaizdo pokalbiψ. Tai yra cool funkcija, aš tikiu, ji bus gauti daug naudoti. Manau, kad žmonės, kurie bus surengti ir Hangout sesijos didžiausias skaičius tikriausiai tik pagal jūsų ekrano dydį ir jūsų interneto ryšio greitį. Manau nuo šešių iki devynių žmonių tikriausiai bus dirbti gerai. Po to, jis bus tikriausiai atrodo perkrautas. Aš siūlau jums patikrinti šią funkciją ir pradėti galvoti apie visus cool būdų, galite naudoti šią tarnybą.

Jūs kalbate jūs norėjo, pripažintų žaidimai?

Kita funkcija, kad man tikrai patinka yra “Google” + apima žaidimai. Skirtingai nuo žaidimai, naudojamas su “Facebook”, “Google” + turi žaidimo meniu, pastatytas. Žaidimai, jie siūlo veislės yra plati. Ji apima 18 žaidimus kaip pyktis paukščių, brangakmeniais Blitz, miesto Ville, deimantų brūkšnys, Dragons Atlanto, nusikaltimų miesto, Sudoku įspūdį, Wonder miesto ir Zynga Poker tik pavadinimas kelias. Visi šie žaidimai yra skirtos socialiai pasidalinti. Net piktas paukščių, jums dalintis savo rezultatas, todėl jūs galite žaisti prieš savo draugus.

Taigi jūs turite tai, greitas apžvalga Naprzykrzać aplinkinių “Google” + ir kaip ji lygina su “Facebook”. “Google” + yra vis dar labai naujas, ir ji šiuo metu neteikia abonentų, funkcijos ir brandos, kad “Facebook” ar LinkedIn siūlo skaičių. Įvertinusi sakė, kad “Google” + yra labai patogi, lengva naršyti ir pateikia keletą naujovišku funkcijas. Funkcijų, pavyzdžiui, apskritimai, hangouts ir integruota žaidimai aukšto cool faktorius numatyti dauguma vartotojų. Pridėti į šį visas kitas “Google” paraiškas ir ypatybės turite prieigą prie, (“Google” yra nuostabus), ir jūs turite socialinės žiniasklaidos varžovas pradžia. Dar negalima “Facebook” ar LinkedIn žudikas, bet savo novatorišką požiūrį ir ryšius su Google didelę biblioteką paraiškų ir interneto ypatybės bus lengviau gauti greitai priimti ir meteoric augimo.

Tai yra mano nuomonė, kas yra jūsų?

Pasižymėti nuorodą.

Atsakyti

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti ženklu *

*