Fidentem medicinos socialinių tinklų svetaines

Gydytojai ir sveikatos priežiūros specialistams žinoti, ligų ir ligų geriausias. Bet tai žmonės už ligos, kad žinote, ką jos norėtų gyventi su liga ar ligos. Ir dabar jie dalinasi savo žiniomis, mintimis ir patirtimi internete vienas su kitu, įvairių medicinos remti sveikatos stendai Bendrijos grupes ir forumus. Bet tai saugu? Ką mes žinome, kad yra neišvengiama, ar ji yra internete arba per savo ratą draugų ar vietos sveikatos Bendrijų, žmonės bus visada kalbėti su nė vienas medicinos specialistų patarimus ir komforto.

Po apsilankymo savo gydytojų ar sveikatos priežiūros specialistams, tikrai žmonių atsakyti į 20 nelyginę klausimus, kulka savo kelią, bet jums realus klausimas yra, kaip liga turi įtakos jų gyvenime, ir ką jie daro, kaip tai gauti skirtas? Ar ji turi būti? Atrodo, kad taip ir žmonės dažnai, priklausomai nuo ligos, reikia ieškoti toliau afield nei jų vietos sveikatos Bendrijos

Socialinių tinklų svetaines sujungti žmonių su bendro požymių; teikti naujas idėjas generuoja žmonių iš viso pasaulio ir nuleidimo Prislopinti įveikti socialinio nerimo poveikio. Žmonės, kurie susiduria su sunkumais, bendrauti asmeniškai yra patogiau bendrauja per internetą. Medicinos socialinių tinklų svetaines kad žmonės pasauliniu mastu pasiekti ir kalbėti su viena kitą apie jų patirtį savo ligos ir ligos. Medicinos socialinių tinklų svetaines tikslas yra prijungti žmones ir dalintis informacija, kvieciu vakarienes receptai padėti viena kitai per sunkiais laikais, susijusių su jų požymių.

Socialinių tinklų svetaines daugiausia padėti žmonės yra įtraukti į kitų žmonių, spręsti panašius klausimus ir pateikti informaciją, Kontaktai, tarpusavio paramą ir skatinimą. Tai reiškia, kad socialinių tinklų svetaines yra Kuszący žmonių praleisti daugiau laiko internete ir mažiau laiko sąveikauti su kitais face-to-face? Žmonės nori komforto, ir kalbėti su kitais kenčia nuo pačios simptomai suteikia jiems proto, žinant, kad jie yra ne tik gabalas. Mokymosi, kas dirbo kiti kas neveikė kitiems, yra jų vyksta greitai liga arba lėtai, ką jie buvo pasakyta, kad tai pirmyn ir kaip jie susidoroti, yra visų strategijas, padėti jiems per jų ligos ir ligos. Šią informaciją yra sunku skaitmeninis spausdinimas rasti ir tikrai sunku daug medicinos praktikų, numato, kad asmens ryšius ir supratimą, trūksta dažnai žmonių don’t really turite vietos sveikatos Bendrijos gydytojas daugiau, todėl kai jie paversti?

Pasižymėti nuorodą.

Atsakyti

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti ženklu *

*